تمشک نوروز 93

تمشک به پایتخت 3 :

1.نقی چگونه به یکباره کشتی گیر شد و چرا در پایتخت 1و2 به این موضوع اشاره نشد؟

2.پایتخت 3 تقریبا" هیچ داستانی نداشت و چیزی به جز کل کل های نقی با ارسطو و بهبود نداشت.

3.در قسمت آخر همسر چینی ارسطو به شکل شعاری ردباره انصراف از یارانه ها صحبت کرد که ظاهرا این اتفاق توصیه مدیران بوده چون در سریال خوب بد زشت هم به همین موضوع اشاره شد.

4.در قسمت آخر وقتی بهبود در بخش مراقبتهای ویژه بود و به هوش آمد ارسطو و چوچانگ راحت وارد این بخش شدند در حالی که ورود به

ICU

در اکثر بیمارستان ها ممنوع است و در بقیه بیمارستاها هم تحت شرایط خاص و فقط در مدت کم اجازه ورود داده می شود. حالا ورود به این بخش به کنار چگونه اینترنت چوچانگ با سرعت بالا کشتی را پخش کرد؟ مگر عوامل فیلم از سرعت اینترنت در ایران خبر ندارند.

 

تمشک آخرین برنامه نود در سال 92 :

آخرین برنامه نود در سال 92 اصلا جالب نشد فردوسی پور که دو سال پیش با دعوت از رامبد جوان سروش صحت وحبیب رضایی توانسته بود رضایت بخشی از بینندگان خود را جلب کند و مورد انتقاد بخشی دیگر قرار بگیرد این بار هم از هنرپیشه های دیگری دعوت کرد ولی گفت و گو با کیانوش عیاری و محسن تنابنده و مهران فر هرگز آن چیزی نشد که فردوسی پور و بینندگانش می خواستند و حتی تماس تلفنی با رامبد جوان هم برنامه را جذاب نکرد تا این بار همان عده ای که دو سال پیش از برنامه راضی بودند هم به جمع منتقدان برنامه بپیوندند.

/ 0 نظر / 26 بازدید