نامه های سوخته شده

پیگیری تناقض
نویسنده : فنت - ساعت ٤:٠٠ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٢ آبان ۱۳۸٩
 

 

هفته قبل نامه ای از من در همشهری جوان چاپ شد که پس از دیدن پاسخ آقای شادمانی متوجه شدم که برداشت اشتباه از نامه ام شده یا من نتونستم منظورم رو درست برسونم این که به علی دایی پیشنهاد داده می شود که در 90 شرکت کند یا مربی تیم ملی بشود وسایر پیشنهادها تقصیر دایی نیست من هم چنین چیزی نگفتم وچنین منظوری نداشتم اما متوجه نشدم که چطور حضور دایی در آن برنامه در همشهری جوان به عنوان " بازگشت با شکوه " یاد شده به نظر من حضور ایشون در 90 چه درست باشه چه غلط چه حق با دایی باشه چه نباشه به هیچ وجه همسنگ با قهرمانی دایی با سایپا در لیگ و پرسپولیس در جام حذفی نبود.

منظورم هم از تناقض این بود که قبلا" برای قطبی مراسم خداحافظی گرفتید و حالا ایشون شده یگانه آدم " زرنگ " در فوتبال ایران. زمانی هم که دایی احتیاج به حمایت داشت همه رسانه ها او را تنها گذاشتند و همشهری جوان هم آگهی ترحیم برایش چاپ کرد که باعث ناراحتی شدید دایی شد(البته در متن آن مقاله یه جورایی از دایی حمایت شده بود) اما حالا یادمون اومده که دایی اسطوره هست که البته واقعا" هم هست ولی پس از اخراج از تیم ملی هم اسطوره بوده (قابل توجه بعضی ها) .

در مورد قطبی به نظر من مشکل فوتبال ایران قطبی نیست که با رفتنش همه چیز حل شود وقتی لیگ ما نمی تونه در چند سال اخیر یک پدیده معرفی کند از قطبی و مربیان سابق تیم ملی چه کاری بر می آید مربی تیم ملی هر کسی باشد خالق بازیکن که نیست. (همین جا به ه.ج پیشنهاد می کنم تیمهای لیگهای چند سال اخیر را در یک پرونده از این نظر بررسی کنید که خروجی آنها چه بازیکنهایی بوده ) مربی تیم ملی هر کس باشه نمی تونه مانع پیشرفت کره جنوبی ژاپن استرالیا و حتی کره شمالی بشه. 

شما حتی از یک هشت پا که شانسی نتایج جام جهانی را درست پیش بینی کرده بود هم با دید مثبت نوشتید ولی حالا که قطبی احتیاج به حمایت داره فقط منفی می نویسید لابد انتظار قهرمانی هم دارید.


 
 
تناقض
نویسنده : فنت - ساعت ۱۱:٢٩ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٤ آبان ۱۳۸٩
 

میشه گفت که در مطالب ورزشی همشهری جوان بعضی اوقات تناقض دیده میشه برای مثال اگر علی دایی در برنامه نود 3 ساعت در برنامه 90 درباره طلب شخصی خودش صحبت می کنه از اون به عنوان بازگشت با شکوه یاد می کنه (ش 288 به قلم آقای حاجی پروانه) . در عین حال  اگر قطبی اعلام کنه که بعد جام ملتها دیگر در تیم ملی نخواهد بود از او به عنوان استاد (با کنایه) و طلبکار یاد می شود.این در حالی هست که قبلا" برای قطبی مراسم خداحافظی گرفتند و برای علی دایی آگهی ترحیم چاپ کردند.

 آقای پیروانی می تواند از مشکلات تیم امید بگوید ولی از نظر مهدی شادمانی قطبی اگر چیزی بگوید دنبال زرنگی و بهانه جویی هست انگار که قطبی اولین مربی هست که در فوتبال ایران دنبال توجیه عملکرد قبلی  و بعدی خود می باشد و مربیانی نظیر قلعه نویی – فیروز کریمی – دایی –مظلومی –کمالوند و ... تا به حال از این کارها نکردند. ای کاش آقای شادمانی به اندازه پل آن اختاپوسی که اتفاقی نتایج جام جهانی را درست پیش بینی کرده بود قطبی را دوست داشت.